Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łoś nie przeżył. Zabiła go \"wycieczka\" do miasta?

Utworzony przez BARABASZ, 8 maja 2010 r. o 06:58 Powrót do artykułu
Biedny zwierzak. Po tym co zobaczył w mieście to wcale się nie dziwię że dostał zawału.Brud, smród i dziadostwo na każdym kroku. Miasto zniszczone jak po wojnie. Urzędy państwowe i samorządowe to jak rodzinne spółki. Wszyscy urzędnicy dbają o dobro ale nie miasta. Co miał zrobić taki łoś?. Tylko dostał zawału. Co zrobili by obywatele walczący o Lublin? o rozwój gdyby zmartwychwstali? i zobaczyli obecne miasto?. Ja się domyślam co by zrobili!!! Chyba obecni urzędnicy w czasie ucieczki przed tymi ludźmi dostali by zawału ze strachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARIANO ITALIANO napisał:
SZANOWNY PANIE OBSERWATORZE , NIC NAM SIĘ W GŁOWY NIE POROBIŁO I NIE OBWINIAMY WASILA ZA TO, ŻE ZAMORDOWAŁ BIEDNE ZWIERZĘ ALE ZA TO , ŻE JAKO PREZYDENT M.LUBLIN ODPOWIEDZIALNY ZA NADZÓR WETERYNARYJNY M.IN.(ZLECIŁ TEN NADZÓR ZAPEWNE W PRZETARGU ,LUBELSKIEMU CENTRUM MAŁYCH ZWIERZĄT ) NAD TAKIMI AKCJAMI NIE POTRAFI TAK DOBRAĆ WSPÓŁPRACOWNIKÓW I OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH ZA TAKIE AKCJE ABY MOGŁY W SPOSÓB PRAWIDŁOWY DOPROWADZIĆ DO BEZPIECZNEGO USUNIĘCIA ZWIERZĘCIA Z MIASTA . A TU JEST TAK : OPERACJA SIĘ UDAŁA , PACJENT ZMARŁ I TO JESZCZE W ŚWIDNIKU , WIĘC NIECH PAN JAKSON SIĘ TYM MARTWI , TAK ? PANIE OBSERWIATRZE !!!
WSTYD I HAŃBA PANIE WASILEWSKI - To ja napisałem ? -więc ponawiam pytanie co ten facet (Wasilewski) ma niby wspólnego z tym że w wyniku stresu i innych okoliczności zwierzak padł ? czy za przypadkowe rozjechanie psa , kota przez pijanego kierowcę też Wasilewski będzie winny człowieku opamiętaj się ! jak wspomniałem też sympatią nie pałam do Wasilewskiego ale obwinianie go bo podległe służby ,bo nadzór weterynaryjny rzekomo zawiódł to demagogia bo nadzór weterynaryjny ma swoją hierarchię nadrzędności urzędniczej i prezydent nie wiele ma do powiedzenia w tej materii- jako że za gabinety czy powiatowy nadzór weterynaryjny odpowiedzialny jest Wojewódzki inspektor weterynaryjny który polega nadzorowi w Warszawie czyli głównemu lekarzowi weterynarii .A skoroś człowieku marnej wiary i miernej informacji masz wątpliwości to raz jeszcze przypominam to co zostało napisane w reportażu są zdjęcia z całej akcji są nazwiska uczestników tej akcji i jeżeli masz nadal wątpliwości to idź zapoznaj się z dokumentacją i jeżeli nadal będą wątpliwości to zgłoś do prokuratury możliwość popełnienia przestępstwa ze wskazaniem kogo obwiniasz i dlaczego !!! Ale na miłość Boską nie wypisuj bredni bo już nie wiadomo czy śmiać się z Ciebie czy napisanych przez Ciebie głupot ! Choćby w materii jaką masz wiedzę odnośnie takich przypadków i w jakiś sposób -Prawidłowy ! doprowadzić do bezpiecznego usunięcia zwierzęcia z miasta !- sam jestem ciekaw jaką masz wiedzę w tej materii z uwzględnienie procedur jakie zostały w tym przypadku zastosowane co można zmienić jakie procedury dopasować do poszczególnych zwierząt bo że muszą być różne to nie ma wątpliwości tylko jakie ? proszę poinstruować chętnie poczytam !?. I ostatnia kwestia jeżeli nie jesteś pewien kto i co komu zleca jakie są procedury to nie pisz głupot że zrobił to Wasilewski !.Polecam zdrowy rozsądek i obiektywizm z krytycyzmem bo ten też potrzebny ale i odrobinę logiki -pozdrawiam obserwator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mada napisał:
wczoraj ok godz 21 00 w garbowie I na k-17 łoś wpadł na jadący samochód po kilku minutach uciekł
26 kwietnia w poniedziałek rano 4 min 15 miałem zderzenie z łosiem w Matczynie .Łoś został potrącony ale kuśtykał na horyzoncie .Podejrzewam iż ten martwy łoś to jest potrącony w tym wypadku. Zgłosiłem wypadek policji była na miejscu i spisała protokół.A ten który się błąkał to drugi z tej pary.Jak się rozwidniło to na horyzoncie były dwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przykre ze zwierzęta zawsze tak koncza spotkanie z człowiekiem ... jak nie pod kolami aut,to przez stres zwiazany,z akcja zlapania go przez ludzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastepny łoś to tylko wskazuje o braku profesjonalizmu w lublinie a strzniczka może mu podniosła adrenaline w czasie transportu a pużniej zrobiła fotki aby powiesić sobie trofeum jakie zdobyła. Brak profesjonalizmu na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łoś napisał:
Nastepny łoś to tylko wskazuje o braku profesjonalizmu w lublinie a strzniczka może mu podniosła adrenaline w czasie transportu a pużniej zrobiła fotki aby powiesić sobie trofeum jakie zdobyła. Brak profesjonalizmu na każdym kroku.Fktycznie mogla go stresowac bo kreciła sie kolo niego cały czas z tego co widać z filmu i zdięć.Ciekawe czy strażnicy miejscy są przeszkoleni w takich sytuacjach i co jakis czas mają ćwiczenia na ten temat bo z tego co słychać to szkolą ich tylko w wypisywaniu mandatów i to nie zawsze za te artykuły co mogą pisać ale kasa to kasa pan Wasilewski przed wyborami co innego obiecywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...